Форум

Тема:  Вільне спілкування
seovipalehandro04.10.2015
У мудреця запитали:
Скільки видів дружби існує?
Чотири - відповів він.
Є друзі, як їжа - кожен день ти потребуєш в них.
Є друзі, як ліки - шукаєш їх, коли тобі погано.
Є друзі, як хвороба - вони самі шукають тебе.
Але є такі друзі, як повітря - їх не видно, але вони завжди з тобою.
seorys12302.02.2016
Ось уже пройшов рік, відколи з нами немає нашого доброго друга і брата Кузьми.
Багато чого змінилось за цей рік, але люди не забули про Андрійка. Його пісні і його слова будуть жити вічно...
Вічная память тобі, Кузьма.
У человека нет возможности всем делать добро, но у него есть возможность никому не причинять зла
seoGront09.02.2016
Добрий день! В мене таке питання. Спілкуючись з автором завдання, хотів зрозуміти чому не прийняв виконання і відмовив в оплаті, але нажаль автор не дав ніяких точних пояснень, при цьому дуже грубо висловлювався в мою сторону. Чи можна поскаржитись на такого автора?Якщо так, то як це можна зробити?
seorys12309.02.2016
GrontДобрий день! В мене таке питання. Спілкуючись з автором завдання, хотів зрозуміти чому не прийняв виконання і відмовив в оплаті, але нажаль автор не дав ніяких точних пояснень, при цьому дуже грубо висловлювався в мою сторону. Чи можна поскаржитись на такого автора?Якщо так, то як це можна зробити?
Доброго дня! Можете поскаржитись в тех-підтримку за цим посиланням http://www.seosprint.net/support-newmail.php
У человека нет возможности всем делать добро, но у него есть возможность никому не причинять зла
seoDemien08.04.2016
Привіт всім, в мене таке питання, чи потрібно платити податок (18% напевно) за те, що ось так ми заробляємо гроші?
seojolph28.05.2016
DemienПривіт всім, в мене таке питання, чи потрібно платити податок (18% напевно) за те, що ось так ми заробляємо гроші?

В теорії потрібно, а на практиці не обовьязково, тому що сумма мала
seoЖеня77729.11.2016
У маленькій у хатині на тепленькій кожушині,
Хтось дрімає хтось муркоче спозаранку спатки хоче.
У весь вечір, цілу нічку не зімкнула вона вічкі,
Зашукала хитру мишку, натрудилась вона трішки.

кИц-кИц-кИц-киЦя кИца-КиЦюнЯ, мУр-мУр-мУр-МуРка, мУрКа-МанЮнЯ.

До обіду до смачного, вона є завжди готова,
Ніжно лапка личко миє, що зранку робить шиє
Киця любить киця пиє, що матуся їй налиє
Білу білу і густеньку, ту сметаночку смачненьку

День проходить день минає, киця хвостиком махає
І знов чекає нічку щоб знову піймати сіру мишку
У маленький у хатині, на тепленькій кожушині
Хтось дрімає хтось муркоче спозаранку спатки хоче.
Довольно таки не погано! Очень приятно. Мені дуже подобається між прочим! Люди налаштовані на краще, вот, це Люба говорить, вот, і все буде добре! Дай Бог
seoUruxul16.12.2016
Доброго часу дня всім хто це читає. Чи не могли б ви пояснити мені "систему рангів" на цьому форумі? Я про рядочок "арбітр" і т.д. під аватаркою. За що їх дають? За які заслуги?
С детства я воспитан завершать начатое. Поэтому мозги "выношу" я качественно и до конца.
seoantina02.01.2017
Да невже ласкаво просите, менi здалося, що вам до вподоби видаляти усiх з форуму

07.02.2017 — Пользователь ЗАБАНЕН навсегда: п. 3.2.6. правил форума.
Антина Анта - Великая писательница, всех времен и народов! Желает вам всего самого лучшего, крепкого здоровья, тепла и благополучия! Пусть мир улыбается настоящими улыбками и сияет глазками!
seovipRоman08.08.2017
Є хто тут зі Львова або області?
═╬ ╬═ Rоman ═╬ ╬═
Авторизуйтесь на Форуме, чтобы вы могли создавать новые темы или комментировать
Наверх!
Это может быть интересно